Karlavägen 76.

Karlavägen 76. • baraperglova.com/blog

Here is another project of amazing 3D render art. Project which I found on Oscar Properties site attracted my attention thanks to picture above. I like spacious spaces but this space had something more than this. Unusual disposition of furniture and shape of the room. But what is most important, the picture looked so real that I wanted to move in immediately and I saw myself how I am lying on this Barcelona couch and reading some nice book with a cup of hot tea. Just ideally spent autumn Sunday...

But except this I looked on another pictures of this project and I found that this is very nice place at all. Marble in the bathroom and sanitary ware in Italian porcelain, bright floors and high baseboards, light bedroom with balcony, ... Yeah, I like it :)

And how you spent your weekend?

 //

Dnes tu mám další projekt úžasného umění 3D renderu. Projekt, který jsem našla na stránkách Oscar Properties upoutal mojí pozornost fotkou nahoře. Mám ráda prostorná místa, ale tenhle prostor měl ještě něco trochu navíc. Neobyvklou dispozici nábytku a tvar místnosti. Ale co je ještě důležitější, ten obrázek vypadal tak věrohodně, že už jsem se tam viděla nastěhovaná, jak si jedno víkendové odpoledne jen tak ležím na divanu Barcelona a hltám slovo za slovem ponořená do nějaké pěkné novely. A samozřejmě nesmí chybět hrnek horkého čaje a občasný pohled ven na padající listí  a poslední paprsky podzimního slunce osvětující širokou krajinu. Prostě ideálně strávená neděle :)

Ale krom toho jsem se podívala ještě na zbývající fotografie a zjistila jsem, že se celkově jedná o moc pěkné místo. S mramorovým obložením v koupelně a sanitou z italského porcelánu, světlými podlahami a vysokými podlahovými lištami, světlou ložnicí s balkonem,...jo, to se mi líbí ! :)

A jak jste strávili svůj víkend vy? 

 

All pictures by Oscar Properties