They tried too hard.

In the last three weeks I didn't have time for my blog. Actually not only my, but non of my favorite. I've missed so much, what in one hand is bad I have a lot to catch up, but on the other hand lot of my favorite sites came with new fresh inspiration! Among them is the Fantastic Frank, so let's get to it! I discovered there this new interior, which impressed me with its color tones, because the slightly sad blue-gray combined with brown and gold accessories are currently my biggest favorites. Lamp with birds in the network is very interesting and original and the Fantastic Frank never disappoints me with photographed details. 

Someone does not attach too much importance, but for example I like the metal eyelet detail I did not even know that there is such a thing without photographed detail. Details perfectly animate the space and give it a certain mood, which is quite difficult detectable sometimes.

And now a bit of griping :). I feel that on this place the stylist tried too hard. For example blue blanket on the sofa on the first photo distorts the simplicity of the picture and due to the fact that there is no other supplement in this color this work for me more as a disturbing element. A further the bike behind the sofa on the fifth photo. Or actually on the sofa. It is nonsense that in real flat and real life will never work.
Or do you mean something else?

Have a wonderful middle of this week! :) 

// 

V posledních třech týdnech jsem neměla vůbec čas na svůj blog. A vlastně nejen na ten svůj, ale na žádný z mých oblíbených blogů, kam se chodím inspirovat. Hodně jsem toho zmeškala, což je škoda a musím se hodně rychle zase vrátit do obrazu, na druhou stranu se toho i hodně změnilo a na mých oblíbených stránkách jsou úplně čerstvé inspirace. Mezi nimi je i Fantastic Frank, tak pojďme na něj. Objevila jsem tam tenhle nový interiér, který mě zaujal hlavně svými barevnými tóny, protože ty lehce smutné šedomodré ještě ke všemu v kombinaci s hnědými a zlatými doplňky jsou momentálně mými největšími favority. Lampa s ptáčky v síti je velmi zajímavý a originální počin a čím mě Fantastic Frank nikdy nezklame, tak to jsou nafocené detaily. Někdo jim nepřikládá moc velkou důležitost, ale třeba mě se líbí to kovové kukátko a bez detailu bych ani nevěděla, že tam něco takového je. Detaily perfektně oživují prostor a dodávají mu určitou náladu, která je v celku někdy těžko zachytitelná.

No a teď trochu toho remcání :). Mám pocit, že konkrétně tady se stylista na některých místech až příliš snažil. Třeba modrá deka na pohovce hned na první fotografii narušuje jednoduchost celé fotky a vzhledem k tomu, že tam žádný jiný doplněk v téhle barvě není, působí na mě víc jako rušivý element. A ještě více nepovedené je kolo za pohovkou na páté fotografii. Respektive na pohovce. To je nesmysl, který v reálném bytě a v reálném životě takhle nikdy fungovat nebude. To byl opravdu přestřel trochu mimo :)
Nebo si myslíte něco jiného?

Přeji všem krásný střed týdne! :) 

All photos via Fantastic Frank