I love that feeling when new ideas comes

One week ago I get an amazing idea for new project and the more I think about it, the more make sense to me. And it is great because frappante stucked at a standstill and I felt totally unnecessary. My days was too long, my mood was not good, I felt awful…I needed something new and fresh.

But now I have something for live again, something for what I want to get up every morning from bed! I really look forward to share some details about this project very soon :)

//

Miluju ten pocit, když přichází nové nápady. Před týdnem jsem dostala fantastický nápad na nový projekt a čím víc o něm přemýšlím, tím větší mi dává smysl. A to je skvělý, protože frappante se zaseklo na mrtvém době a já se cítila nesmírně zbytečná. Moje dny se táhly jako závod šneků, moje nálada klesla pod bod mrazu, cítila jsem se strašně…Potřebovala jsem něco nového a osvěžujícího.

A tak teď mám zase pro co žít, něco pro co se mi chce každé ráno vstát z postele! Moc se těším, až s vámi budu moct brzy sdílet trochu víc o tomhle novém projektu. :)