Dark walls. Don't be afraid of them.

Each of us has a certain period. Flowering period, striped period, a period in shades of yellow, a period when we eat too many carrots and then we wonder that we are orange.
I have periods when I am not in the mood to people and I like the gray walls of rooms. I mean on pictures. We just repainted white so I don't want to remake it again, but it's nice to look at it. You might think that this color is too depressing, but I see it as very soothing. As a lair where you are returning and hidden with a favorite book. Oh and it's neutral color, so you can still add some cheerful detail, maybe the painting in pastel colors, flowers or pillows with colorful pattern.

// 

Každý z nás má nějaká určitá období. Květinové období, proužkované období, období v odstínech žluté, období, kdy jíme hodně moc mrkve a pak se divíme, že jsme oranžoví.
Já mám období, kdy nemám náladu na lidi a líbí se mi šedé zdi pokojů. Na obrázcích. Právě jsme vymalovali na bílo a tak nemám chuť to zase předělávat, ale hezky se na to kouká. Možná si budete myslet, že je tahle barva příliš depresivní, ale já se na ní dívám jako na uklidňující. Pokoj s šedými zdmi je jako doupě, kam se vracíte z bláznivého světa nebo zašijete s oblíbenou knihou. No a navíc je neutrání, takže vám pořád nebrání si to trochu rozsvítit nějakým tím obrazem v pastelových barvách, květinou nebo polštáři s barevnými vzory. 

Photo via Fantastic Frank