Want a pet?

Pets are not for everyone. You know, few times ago I mentioned how much I love our maltese doggie Bernard, but I realized, that I can't be selfish. There is a lot of people who doesn't like pets as much as I do and it would be unfair to ignore them :). So I choose a collection of best animals for your home, totally undemanding, pretty, stylish and for any type of your home - doesn't matter if you prefer modern or classic or retro living, everyone of you can find a pet what perfectly much to your needs ;)

See below my biggest favorite from design animal world! Some of them like Magis dog Puppy I owned and another I used in my portfolio. And I plan to buy cute Rosendahl Monkey and lovely ArchitectMade birds into our new apartment in London. Looking forward!

// 

Zvířata nejsou pro každého. Však víte, už párkrát předtím jsem zmiňovala jak moc miluju našeho maltézského psíka Bernarda, ale uvědomila jsem si, že nemůžu být sobecká. Je tady spousta lidí, kteří nemají rádi živá domácí zvířata tak jako já a bylo by nefér je ignorovat :). Takže jsem právě pro vás vybrala kolekci nejepších zvířat pro váš domov, zcela nenáročná, pěkná, stylová a pro jakýkoli typ vašeho domova - takže nezáleží vůbec na tom, jestli preferujete klasické, moderní nebo retro bydlení, každý si tady může najít mazlíčka přesně podle svého gusta ;)

Mrkněte se na moje největší favority ze světa designových mazlíčků! Některé z nich jako třeba pejska Puppy od Magisu jsme ještě před nedávnem měli a jiné jsem zase použila ve svém portfoliu. A třeba takovou opičku od Rosedahlu nebo ptáčky od Architectmade si plánuju jednou koupit do nového bytu v Londýně. Těším se!

 

Click on image redirect to you in the shop where to buy. // Kliknutí na obrázek vás přesměruje na obchod kde nového mazlíčka můžete koupit.