How to make a lemonade in an extraordinary way?​

Kinfolk is ad-free printed magazine that collects ideas from a growing international community of artists, writers, designers, photographers, cooks and others who are interested in creating small gatherings and finding new things to make and do. 
 
And believe me, in Kinfolk are not just discoverers and they really do new things and show new ways how to common things make in extraordinary way.

I found Kinfolk yesterday and on their websites I found a lot of inspiration in categories Stories, Galleries and Films. First thing I saw there were short clips Making Soda and I believe that you will like it as much as I do. It is something fresh, something different from recipes what I see on the internet day after day and projects like this bring me a lot of ideas for my own projects - what is after all the best just for you because you can look forward for more inspiration on my blog :)

// 

Kinfolk je tištěný magazín bez reklam který sbírá nápady od neustále rostoucí mezinárodní komunity umělců, spisovatelů, designérů, fotografů, kuchařů a všech dalších, kdo mají zájem vytvářet malá shromáždění a hledat nové zajímavé činnosti. (tohle mi připomnělo, že některé texty by měly zůstávat pouze v angličtině, protože v češtině se mi spousta věcí zdá čím dál víc ztraceno v překladu)
Věřte mi, že v Kinfolku nejsou pouze "hledači", ale opravdu dělají nové věci a ukazují nové cesty jak obyčejné věci udělat neobyčejným způsobem.

Kinfolk jsem našla včera a na jejich stránkách jsem našla opravdu hodně inspirace v kategoriích Příběhy (Stories), Galerie (Galleries) a Filmy (Films). Vlastně první věc, kterou jsem viděla byly krátké videoklipy Making Soda a věřím, že i vám se budou líbit  tak jako mě. Je to něco nového, něco tak odlišného od všech receptů co den za dnem vidím na internetu a projekty jako jsou tyhle mi přináší spoustu nápadů na moje vlastní projekty - což je nakonec to úplně nejlepší hlavně pro vás, protože se na mém blogu můžete těšit na víc inspirace :)

Videos via Kinfolk