Why learn Spanish? Because of this interior.

 
masquespacio_2day_languages_cualiti-2.jpg

I'm not so good at languages , but maybe if I went to school like this, it would be better to me! This is project by studio Masquepacio, they create an interior and visual identity of 2Day Languages - school in Spain, Valencia. 
I like using the warmy wood, what you can find everywhere here - on the chairs, tables, reception, floor and suspend lamps,...and I think that very interesting detail is the color on the white walls that disappear into nowhere. I have never seen something like this before and I like this idea, because it make me feel, that the walls are higher than they really are. The space looks bigger. And another nice thing are the plants - they hang in space, but not just themselves, are complemented by a hanging lamps, which give the flowers new, decorative meaning and purpose. Creative space is clean and simple and perfectly mixed - modern design and decorations with the beauty of the neoclassical architecture of the building.

Thumbs up for this project!

// 

Nejsem až tak dobrá na jazyky, ale možná, kdybych chodila do školy jako je tahle, šlo by mi to o trochu lépe! Toto je projekt od studia Masquepacio, které vytvořilo interiér a identitu jazykové školy ze Španělska - 2Day Languages.
Líbí se mi použití teplého dřeva, které tady můžete najít snad úplně všude - na židlích, stolech, recepci, podlaze, závěsných lampách,...A myslím, že velmi zajímavým detailem je barva nastříkaná na zdech do ztracena. Nikdy předtím jsem něco takového v interiéru neviděla a líbí se mi ten nápad, protože se mi zdá, jako by stěny byly vyšší než ve skutečnosti jsou. Prostor vypadá větší. A další moc hezká věc jsou zavěšené rostliny - visí ve vzduchu, ale ne jen tak samostatně, ale spolu se závěsnými lampami což jako by květinám dávalo nový, dekorativní význam a smysl. Kreativní prostor je čistý, jednoduchý a perfektně kontrastně sladěný - moderní design a dekorace s krásnou neoklasicistní architekturou celé budovy.  

Palec nahoru za tento projekt! 

Photos via +Mood where you can find more information