Big clip. Small bag. Small clip. Big bag.

Big clip. Small bag. Small clip. Big bag. • baraperglova.com/blog

I am not such a fan of fashion. Like I am not sure what brand Hermés really do and offten I am very confused of what is really fashionable. Like last week a saw a young guy (about 25 years old) and he had a narrow mustache with curled ends. Like those worn by barbers in the twenties of the last century. But perhaps it is now in vogue. You know, retro! Whatever. 
But what really I am is a design and original ideas lover. And I really like this bag! I want it! It's so smart :))

 

The Clip Bag playfully borrows its form from a common binder clip.
The binder icon functions so well as a bag you can almost take it seriously.

Unfortunately, designer Peter Bristol is not selling them yet, maybe after he find manufacturing/distributions partners. If you know some, just contact him, I'll be first customer! ;)

Have a fresh start of new week! 

// 

Já nejsem zas až takový fanoušek do módy. Jakože nejsem si úplně jistá, co vlastně dělá značka Hermés a někdy jsem fakt, ale fakt hodně zmatený z toho, co je teď vlastně v módě. Jako třeba minulý týden, kdy jsem potkala mladíka (asi kolem 25 let mu bylo) a měl takový ten dlouhý knírek se zatočenými konci. Jako ty co nosili holiči kolem dvacátých let minulého století. Ale třeba je to teď prostě v módě. Nu což. 

Ale co opravdu jsem je milovník designu a originálních nápadů. A fakt, ale FAKT se mi líbí tahle taška! Tu bych chtěla. Je tak nápaditá! :)) 

Taška Clip bag má hravý tvar obyčejné sponky na papíry.
Ikona sponky funguje úplně stejně dobře jako taška.

Bohužel designér Peter Bristol je zatím neprodává, snad možná až potom co najde výrobce/distributora. Tak šup sem s ním, jestli nějakého znáte, neváhete Petera kontaktovat, třesu se na to být prvním zákazníkem! ;)

Přeji svěží start do nového týdne!

Photo credit Peter Bristol