Diary hunting.

Lets say it, I am diary person. Maybe a bit old-fashioned, because even if I have an iPhone, I feel much better if I can write down something into a nice paper journal. I decided to make my time better organized so yesterday I was looking for some nice paper helper - 2014 Diary. But my requirements seems to be too demanding. I need small pocket version, day on a page and the most important should be plain without lines. It seems to be impossible to find some like that.

During my looking for perfect diary I was in several bookshops and stationery shops and even if I haven't get any diary I took few photos of bookshop above which belongs to National Theatre in London. If you would ever be on famous Queen's Walk (path along Thames river) check this out. Except interesting books I found here a lot of beautiful accessories for office and home. I was a bit surprised I see laptop brush by Hay or their wooden hand, but then I thought why not, more helping hands in home is always useful :)).

Yeah and by the way, in order to maintain integrity I took a look on diaries by czech brand Papelote on their website. Diary Brik is perfect! I hope I can hold out for another month be completely disorganized until I will be in Prague :)

Have a nice Wednesday!

//

Jsem prostě asi diářová. A hlavě trochu staromódní, protože i když mám iPhone, stejně se nejlíp cítím, když si něco napíšu ručně do pěkného sešítku. A protože jsem se rozhodla si trochu lépe organizovat čas, vydala jsem se do města vyhledat nějakého spolehlivého a pěkného pomocníka - diář na rok 2014. Jenže moje požadavky jsou asi moc náročné. Potřebuju malou kapesní verzi, s jedním dnem na stránce a hlavně bez linek. Zdálo se být nemožné takový najít.

Při svém hledání jsem navštívila několik knihkupectví i papírnictví a přestože jsem neulovila žádný diář, podařilo se mi zachytit tohle pěkné knihkupectví, které patří k národnímu divadlu v Londýně. Budete-li mít někdy cestu kolem Temže po jedné z nejznámějších stezek Queen's Walk, zaskočte se tam podívat. Kromě zajímavých knih jsem tam našla i spoustu krásných doplňků pro kancelář i domácnost. Překapilo mě, že jsem tam narazila na produkty od Hay, třeba tenhle kartáček na čištění notebooku nebo dřevenou ruku, ale nakonec proč ne, ruka navíc se v domácnosti vždycky hodí :))

Jo a mimochodem, v rámci zachování integrity mě nakonec napadlo, že bych se podívala na stránky české značky Papelote, jestli náááhodou něco nemají. Jejich diář Brik je naprosto perfektní, přesně takový hledám! Tak snad vydržím ještě měsíc být zcela neorganizovaná :)

Pěknou středu!

Photos by me