Shoptour: In Folklore store.

About Folklore I already wrote few weeks ago here. And I promised to myself that I want to visit this shop personally. Well, because is in London it was not hard really do it :). When I was browsing their online store, I was amazed by all these beautiful things made by talented people who cares about environment and believe in values such as long-lasting quality of products for everyday life. And in their store I was amazed again, because beautiful interior perfectly correspond to their products and atmosphere and very nice assistant help you with all your questions about products.

For the first time I also had an opportunity to see up close printed cookbook The Kinfolk Table and I'll tell you, I already knew that Kinfolk is something very special but so many outstanding pictures I had never see in any other book before. More than cookbook is it a cookbible :). 

It's a shame that in few days we leave London, and what is more important, we throw out all unnecessary things because I can imagine to buy in this shop almost everything :)

There was just only one thing I planed to buy and it is this 2014 Diary. But I wasn't lucky and pretty pocket size diary with clip was already gone :-/

This place I can only highly recommended for shopping original products. Don't miss their winter sale.

//

O Folkloru jsem už před pár týdny psala tady. A slíbila jsem si, že tenhle obchod půjdu navštívit osobně. No, protože je v Londýně nebylo až tak těžké svému slibu dostát :). Když jsem prvně brouzdala webovými stránami jejich obchodu byla jsem ohromená těmi skvělými produkty od talentovaných lidí, kterým záleží na životní prostředí a vyznávají takové hodnoty jako dlouhotrvající kvalita a dlouhá životnost produktů pro každodenní použití. A v jejich kamenném obchodě jsem byla ohromená znovu, protože interiér dokonale koresponduje s produkty i celou atmosférou a velmi milá prodejní asistentka vám ochotně poradí při jakémkoli dotazu na produkt.

Taky jsem tady měla možnost si poprvé na vlastní oči prohlédnout kuchařku Kinfolk a povím vám, už jsem předtím věděla, že Kinfolk je něco extra, ale tolik nádherných fotografií a tak krásné zpracování jsem u žádné knihy snad nikdy předtím neviděla. Víc než kuchařka je to taková kreativní bible :)).

Je ohromná škoda, že za pár dní opouštíme Londýn a co je důležitější, vyhazujeme nepotřebné věci, protože v jiném případě bych si uměla představit odejít domů s polovinou tohohle obchodu :)

Byla tu pouze jediná věc, kterou jsem opravdu plánovala koupit a tou je Diář na rok 2014. Ale neměla jsem štěstí, tenhle krásný kapesní diář s klipem už byl vyprodaný :-/

Tohle místo můžu všemi deseti doporučit pro nákup originálních produktů. Tak nepropásněte jejich zimní výprodej.

Photos by me