Something between old and new.

Well, you know that I don't want to settle down and my plan for following months is more travel, but this interior is kind of my style. Maybe the floor is too shiny, I would use more concrete or wooden parquets. 

Tolomeo lamp s very nice solution between genius loci of this old manufacture interior and modern style. It is something between this and that. Interior keeps his timelessness thanks to raw textures and materials and original elements together with using modern furnishing where the only exception is that amazing dining table and Thonet chairs Era

I miss in this interior maybe just more personal style, but maybe the owner is minimalist and his personality is reflected in this way :)

Happy inspiring Tuesday!

//

Ne, že bych se chtěla usazovat, přeci jen, to bychom neměli v plánu cestovat, ale nutno říct, že tenhle nadčasový interiér s krásnými hrubými texturami je docela podle mého gusta. Snad jen podlaha je až příliš lesklá, já bych asi víc volila matný beton nebo dřevěné parkety a také barev by zde mohlo být trochu víc.

Lampa Tolomeo hezky vyřešila přechod mezi geniem loci staré továrny a moderním pojetím interiéru. Je to prostě něco mezi tím a tím. Svojí nadčasovost si interiér zachoval mixem hrubých povrchů a původních prvků s moderním zařízením, kde snad jedinou výjimkou je úžasný jídelní stůl s Thonetkami Era.

Interiéru chybí už podle mě jen trochu víc osobitosti, ale možná je majitel minimalista a jeho osobnost se ve skromném zařízení odráží :)

Pěkné inspirativní úterý!

 

Spotted on Ollie and Seb's house