Nová SOFFA ihned, blogeři do tří dnů.

Dny se už krátí a počasí zavání lenošením. Až budete mít zase chuť zpomalit, vezměte si k tomu s sebou novou SOFFA. Do postele je to perfektní kámoška a díky nové issuu aplikaci si jí můžete číst i offline. Nové číslo je krásné, boží, báječné! Tentokrát o materiálech, které k podzimu prostě skvěle sedí. Protože momentálně je to kolem nás samá struktura; padající listí, dřevěné lavičky v parku, kaštany vyloupnuté z pichlavých obalů, vlněné svetry pro chladná rána,...
Můj top je tentorkát fashion story, která je tak krásně bohémská, až se mi zachtělo zajezdit si na koni. Ale nechybí ani dobré jídlo, tentokrát švédská couisine, příběh brusiče skla a ode mě tu najdete návod na domácí peeling s pomerančem.

Ale co dnes hlavně nechci opomenout je pozvánka na letošní Designblok, kam se přijďte podívat na showroom SOFFA magazínu. A co si ještě nenechat ujít je workshop v úterý 7. října, kde budu spolu s dalšími třemi šikovnými evropskými blogery pracovat na menší expozici a pak 8. října ve 12 hodin se můžete těšit na Bloggers Talk, kde budeme mluvit jak jinak než o designu a blogování :)

Těším se! Těšíte se?