Perfect diary.

Perfect diary • baraperglova.com #papelote #czechrepublic #czechbrands

Yes! Finally! I found perfect diary! :) 

This is what I bought in Papelote (I wrote about this shop this week earlier) and I am so happy with it. This diary has practical pocket size 9x13 cm, one page for each day, except weekends where Saturday and Sunday are on one page, but there is nice detail - small dots on page so you always recognize which pages are for weekend. Also has very nice design, cover from brown craft cardboard, rounded corners, and the spin taped by pink canvas (I am glad I didn't buy with the grey one, this pink always make my day). It has also a bookmark, but for this diary I can imagine something prettier, I don't like this type of bookmarks, after few days of using is already frayed on the end. I know it is just a detail, but details matters.
But the main and best thing is that pages are plain so I can sketch my ideas and that is exactly what I need from my diary.

Since I have it, I am more organized, just like I wanted to be, I have on one place summary of my tasks, I make notes, sketching ideas, it's like notebook with dates :)). Brik is just perfect, I can only highly recommend ;)

//

Jo! Konečně! Našla jsem perfektní diář! :)

To je právě to, co jsem si koupila v Papelote (psala jsem o něm na začátku tohoto týdne) a jsem s ním ohromně spokojená. 
Má praktickou kapesní velikost 9x13cm, jednu stránku pro každý den, kromě víkendů, kde sobota a neděle jsou na stránce jedné, ale zase mají pěkný detail (tečkovanou síť), takže vždycky poznáte, které stránky jsou víkendové. Taky má moc pěkný a jednoduchý design, desky z hnědé tenké ale tvrdé lepenky, zaoblené rohy a hřbet olepený růžovým plátnem (jsem fakt ráda, že jsem si nevzala ten se šedým, z té růžové mám hned veselejší den). Také má uvnitř záložku, ale pro tenhle diář bych si rozhodně uměla představit něco elegantnějšího, nemám moc ráda tenhle typ záložek, po pár dnech používání už byla na konci roztřepená. Vím, že to je jen detail, ale na těch přeci záleží.
Ovšem ta hlavní a úplně nejlepší věc je, že má ty stránky prázdné bez linek, takže si můžu črtat svoje nápady rovnou sem a to je něco, co jsem v rámci minimlizace od diáře potřebovala.

Od doby co ho mám, jsem opravdu o level víc organizovaná, jak jsem si představovala, mám na jednom místě přehled svých úkolů, důležitých událostí, dělám si sem poznámky, kreslím nápady,...je to úplně jako notýsek s datumy :). Brik je prostě perfektní a já ho můžu vřele doporučit ;)

Photos by me