Valentine is about love.

I don't like Valentines Day just because is too commercial and big companies are trying to impose the idea that you HAVE to buy something to your beloved ones even if it should be just box of chocolate. 

Although I don't celebrate this day, still I think Valentine should be and actually IS about love. Just think a little bit on yourself and simply do on this day something you really love.
Be with your beloved ones, spend all day in bed, watch your favorite movie, eat ice-cream, hang out with friends, complain to politics, go to the park, plant a flower, bake a cheesecake, climb on a tree, go to the zoo, look at the sky, lie on the floor, dress up nice, go to the river, hug your lover, drink a tea, make a trip, learn something new, hold someone's hand, write a novel, read a poetry, change your live, clean your house, clean your mind,...enjoy it. 

Why to do this just because is Valentine and don't do what makes you happy every day? Because some of your favorite things you just cannot do every day. Like spend all day in bed ;) And if you cannot make it on Friday, you have all weekend. Maybe you should actually do special day like this every week! Valentine is just good memorable date to start :))

Happy Valentine, like yourself!

//

Nemám v lásce slavení dne svatého Valentýna ale jen proto, že je moc komerční a velké společnosti jako by se vám snažily vnutit, že MUSÍTE něco v tenhle den svým nejbližším koupit, protože "se to má", i kdyby to měla být jen čokoška.

Přestože však tenhle den neslavím v tom pravém slova smyslu, opravdu si myslím, že Valentýn by měl být a JE o lásce. Prostě ten den myslete trochu na sebe a dělejte to, co milujete.
Buďte se svými milovanými, prolenošte celý den v posteli, podívejte se na svůj oblíbený film, dejte si zmrzku, vyražte ven s přáteli, stěžujte si na politiky, běžte do parku, upečte koláč, zasaďte kytku, vylezte na strom, běžte do zoo, dívejte se na nebe, pěkně se nastrojte, pozorujte řeku, obejměte kamaráda, vychutnejte si čaj, udělejte si výlet, naučte se něco nového, držte něčí ruku, napište povídku, přečtěte si báseň, změňte život, ukliďte si doma, ukliďte si v hlavě, užijte si to.

Proč to dělat zrovna na Valentýna a nedělat to co vás dělá šťastnými každý den? Protože některé z těch věcí každý den prostě dělat nemůžete. Jako třeba prolenošit ho v posteli ;) A jestli to nestihnete v pátek, máte na to celý víkend. Nebo byste si takovýhle speciální den vlastně mohli dělat každý týden! Ale pořád je pravda, že se bude dobře pamatovat, že jste začali zrovna na Valentýna :))

Hezký Valentýn, mějte se rádi!

All pictures via my Pinterest
1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9