I minimalisté mají rádi krásné věci. Je škoda si je nepřát.

Blíží se vaše narozeniny nebo jsou Vánoce za dveřmi a vaše přátele a rodinu polévá horko při představě, že za 5 minut 12 budou bezradně stát uprostřed obchoďáku z hlavou bez sebemenší inspirace na dárek?

Vytvořte si svůj vlastní seznam přání a tužeb na Dejmidarek a minimalizujte tak šanci na to, že dostanete v pětadvaceti ponožky s Kačerem Donaldem.

I já mám svojí kolekci na Dejmidarek. Jsem ohromně ráda, protože tenhle projekt je vážně super a je mi ctí se objevit mezi kolekcemi blogerek, jejichž psané slovo je mi inspirací nebo světlým momentem zamračeného dne.

To je přeci jedno, že jsme minimalisté. A taky je jedno, že teď máme jen každý jeden kufr. Jednou se usadíme a jako správná domácí puťka to kolem sebe budu chtít mít krásné a útulné. Navíc všechny věci jsem vybírala tak, aby souhlasily s mým přesvědčením. Takže v mojí kolekci najdete hlavně produkty od srdařů nebo malých výrobců, produkty, které jsou dlouhotrvající, snadno recyklovatelné a jejich výroba má minimální negativní dopad na životní prostředí. Takže co bude jednom náš byt či dům dělat domovem a bez čeho se prostě neobejdeme? Podívejte se na celou mojí kolekci na Dejmidarek.

P.S.: Ještě jednou díky Iri za oslovení a za tak krásný popis, který jsem si snad ani nezasloužila ;)