Bring some spring into your jewelry boxes! By frappante

I see pastel colors all around me and maybe that’s why I decided to don’t do my spring jewelry in pastel colors but special for one more time  :))

For Spring 2013 I made two novelties. The first one in Furry Fluffy Harry inside decorated with real bunny fur…I have to tell you truth…I am not a vegetarian, but I do not eat much meat at home and have a very big problem to touch him and prepare him for dinner :)) So when I was cutting furry bunny leather pieces for my jewelry (and believe it was really a skin from one all rabbit) it was not a very pleasant feeling…
But I wanted to made my spring jewelry from real nature materials and I got over it and after several attempts I got used to it…a little.

And the second one are handcrafted earrings. They have laser cut poplar base and inside are decorated with tiny rocail beads.

If you like them, here are available to buy.

Uff…and I am going to eat some carrots :)

//

Ve znamení jara vidím všude kolem sebe pastelové barvy a to je možná ten důvod, proč jsem se rozhodla svoje jarní šperky v pastelových barvách nedělat, ale pro jednou je udělat zase trochu speciální.

Pro kolekci Spring 2013 jsem vyrobila dvě novinky. První z ncih je Furry Fluffy Harry (překl. Hebký Chlupatý Harry) uvnitř dekorovaný opravdovou králičí srstí…Ale musím vám říct pravdu…Nejsem vegetariánka, ale doma maso moc nemusím a pokaždé mám velký problém na plátky masa šahat a připravit je k večeři :)). Takže když jsem stříhala kousky pro svoje šperky (a věřte, že to byla skutečně kožešina z jednoho velkého králíka) nebyl to zrovna příjmený pocit…
Ale chtěla jsem pro svoje jarní šperky použít opravdové přírodní materiály, takže mi nezbylo nic jiného, než se přes to přenést a po pár pokusech jsem si na to zvykla…ale jen trochu.

No a druhou novinkou jsou vyšívané naušnice. Mají základ z topolové překližky a uvnitř jsou dekorované malými rocailovými korálky. 

Jestli se vám líbí, tady jsou k zakoupení spolu se vším ostatním, co frappante nabízí.

Uff…a já si jdu sníst nějakou mrkev :)