Amazed and confused...Welcome to the Plough

Welcome to the Plough! This is a winner Restaurant & Design Awards in UK a I choose it for my today’s post because I love the atmosphere that reeks of those photos. Read about Plough on official website and here what I am thinking about this interior. 

This enviroment is a little bit strange. Architects form Harrison used (in my opinion) maybe too much different elements. Through modern glass door from 2000 you will come to the place with tables from 1990 with chairs from 1950. I have to say I like used different chairs, you can’t find two same chairs at one table and thats fine, but modern and old lamps together with modern and old chairs together with raw wood on the wall and wall coverings together with suspended old beams and dark black ceramic ceiling decorated panels…I don’t know…when I looked at the picture first, I thought “WOW, nice!”, but once I focused on details and interior whole, everything seems so hectic and unshipshaped. 

But it is because I like more simpler things…

//

Vítejte v Plough! Tohle je vítěz ocenění Restaurant & Design Awards v Británii a já jsem si ho pro dnešní příspěvek vybrala kvůli atmosféře, která z těch fotografií přímo čiší. O Ploughu si přečtěte na oficiálních stránkách a tady u mě o tom, co si o tomhle interiéru myslím.

Mno,…prostředí je trochu zvláštní. Architekti od Harrisona použili (ale jen dle mého názoru) možná až příliš mnoho prvků. Skrze modení prosklené dveře z roku 2000 projdete na místo se stoly z roku 1990 se židlemi z roku 1950. Musím říct, že se mi líbí použití odlišných židlí, u jednoho stolu nenajdete dvě stejné židle a to je fajn, ale staré a moderní lampy spolu se starými a moderními židlemi spolu s drsným téměř až neotesaným dřevem na stěnách a tapetami spolu se zavěšenými starými trámy a tmavě černými závěsnými keramickými dekorovanými panely…prostě nevím…když jsem se na interiér podívala poprvé, pomyslela jsem si “WOW, pěkný!”, ale jakmile jsem se zaměřila na detaily a interiér jako celek, všechno se dohromady zdá takové hektické a neuspořádané (v Česku bych možná použila výstižné “splácané dohromady”)

Ale to bude proto, že mám ráda mnohem jednodušší věci…

Anyway if I will go to London again, I will stop at them, they food looks amazing and I want to check the atmosphere by myself!

//

Nicméně, až se zase podívám do Londýna, určitě se tam zastavím, jejich jídlo vypadá úžasně a chci tu atmosféru vyzkoušet na vlastní kůži.